Dafina provokon me gjeste dhe kopjon Rihanėn

Shko poshtė

Super Dafina provokon me gjeste dhe kopjon Rihanėn

Mesazh nga Nora prej Sun May 29, 2011 6:53 amAjo mund tė jetė idhull pėr rininė shqiptare, pasi deri mė tani ka lanēuar shumė hite, edhe pse ėshtė nė njė moshė shumė tė re, por ėshtė gjithashtu nė qendėr tė vemendjes edhe pėr detajet mė tė vogla nga fansat e saj. Ata postojnė nėpėr faqe tė ndryshme nė Facebook foto tė cilat po ia servirim edhe lexuesve tanė. Fotot tregojnė disa gjeste sensuale tė stilit “alla” Rihanna qė ajo i ka praktikuar nė disa koncerte tė saj nėpėr botė, por edhe nė njė koncert nė Prishtinė. Fotot janė tė gjitha me shigjeta, tė cilat tregojnė se si Dafina prek organet gjenitale tė saj, pasi mė herėt tregoi edhe gjoksin e ri tė operuar, sipas tė cilės, ishin fansat ata tė cilėt e detyruan ta bėjė, por sipas asaj qė kemi mėsuar ėshtė se Dafinės i kishte dėshtuar operacioni i parė dhe mė pas realizoi njė tjetėr ndėrhyrje nė njė klinikė tė Shkupit. Madje, pėrveē kėsaj performance, kėngėtarja si duket e adhuron tepėr yllin botėror Rihanna, pasi gjithmonė e kopjon nė veshje dhe stil, siē bėn kėngėtarja tjetėr Nora Istrefi me Beyoncen, pėr tė cilėn treguam disa javė mė herėt. Kopjimet janė nga mė tė ndryshmet, qė nga paraqitja nė koncerte, pozimi nėpėr fotosesione e deri tek fustanet.Njė fustan identik me atė tė Rihanės, kėngėtarja Dafina Zeqiri e ka pasur tė veshur edhe gjatė mbrėmjes gala tė organizuar nė “VideoFest”. Se ēfarė do tė sjellė kėtė verė Dafina, pritet tė shihet pasi ka deklaruar se ėshtė nė pėrgatitje tė njė albumi muzikor, pikėrisht nė kohėn kur shumė kolege tė saj, tė cilat njihen si rivale, janė duke pėrgatitur po ashtu albume. Shpresojmė tė shohim sa mė shumė materiale tė mira prej saj, look sensual dhe mbi tė gjitha origjinal.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi