Diellza shfaqet n publik me t dashurin Edis Kuraja

Shko posht

Super Diellza shfaqet n publik me t dashurin Edis Kuraja

Mesazh nga Nora prej Sun May 29, 2011 7:00 amTashm pr Diellzn nuk ka m rndsi t fsheh jetn e saj private si dikur. Ajo del publikisht me t dashurin e saj, basketbollistin e famshm kosovar, 29-vjearin Edis Kuraja, me t cilin sht n lidhje q nga viti 2008. Dalja e fundit n publik me Edisin sht br pikrisht n VideoFest, pak koh pas humbjes s babait t saj nga nj smundje e rnd. E ndrsa Diellza ngurron t flas hapur mbi dashurin e saj, n kt drejtim nuk prmbahet dot Edisi, i cili shprehet: T flassh pr dashurin, sht vrtet knaqsi, megjithse emocionet e para kan ndodhur prej shum kohsh. Secili prej nesh ka prjetuar ndjenjn e dashuris s par e t puthjes s par dhe mendoj se secili e ka t njohur at emocion shum t veant. Por m duhet t pranoj se kjo ka ndodhur n nj periudh t hershme, por sht nj eksperienc interesante q do njeri e prjeton, thekson Kuraja, duke shtuar se: Nuk do t thosha q bhem nostalgjik n lidhje me kt, m shum jam ndier nostalgjik kur kam qen n Suedi me angazhime profesionale. M mungonte vendi im dhe njerzit q dua- tregon ai. E, sa i prket njohjes me Diellzn, ai shprehet: Ka vite q jam njohur me Diellzn. Takimi me t ka ndodhur spontanisht dhe isha un ai q bra hapin e par dhe iu afrova asaj. Asnjri deri m tani nuk ka br ndonj deklarat se kur mund ti shohim para altarit si t martuar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi