Breshr sa nj pjepr n SHBA

Shko posht

Super Breshr sa nj pjepr n SHBA

Mesazh nga Nora prej Mon May 30, 2011 8:13 am
Stuhit dhe tornadot q kan prfshir javt e fundit Shtetet e Bashkuara t Ameriks kan sjell dhe fenomene t uditshme atmosferike. N foto shihet breshri m i madh q sht regjistruar gjat kohve t fundit. Dimensionet e kokrrs s breshrit jan t ngjashme me ato t nj pjepri normal, transmeton NOA.
Nj fenomen i till sht par para nisjes s stuhive apo tornadove. Tornadot kan qen m t rnda n shtetin e Missourit. Zyrtart thon se 100 vet ende figurojn t zhdukur n qytetin Joplin. Ndrsa jan raportuar 142 t vdekur.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi