Cube nxjerr tabletin e ri

Shko posht

Super Cube nxjerr tabletin e ri

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 30, 2011 9:02 am


Kompania japoneze Cube ka hedhur n tregun vendas nj tablet t ri, q operon me sistemin Android 2.3, t quajtur U9GT.
Ky model i Cube, ka nj ekran 7-inch 800 x 600 me prekje, nj procesor Cortex A8 1.2 GHz, 512 MB/RAM, nj memorje t integruar opsionale 8 deri n 16 GB, nj port hyrse pr kart microSD, Wifi, G-sensor dhe ka teknologjin 3G.

Kt tablet t ri t Cube, q sapo ka dal n treg, mund ta blini pr 169 $.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi