Asus befason me modelin Padfone

Shko posht

Super Asus befason me modelin Padfone

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 30, 2011 9:04 am


Mungesa e nj fotoje t Androidit t ri q Asus po prgatitej t hidhne n treg, i bri edhe m kurioz prdoruesit e tabletve. Dhe, n fakt, kishin t drejt. Asus ka befasuar me modelin Padfone, gjysm tablet dhe gjysm cellular i menur.


Kto q shihni jan fotot e ktij prototipi t ri t Asus, ku celulari i menur mund te integrohet lehtesisht ne tabletin sandui, dhe t funksionojn si nj trup i vetm, madje duke shkmbyer edhe t dhnat.

Nuk ka shum t dhna lidhur me kt tablet t ASUS por ajo q dim me siguri sht se ky Android ka nj ekran 10.1-inch me prekje, nj kamera 5 megapiksel dhe n pjesne pasme t tabletit dhe nj tjeter t instaluar n pjesn ballore t tij 2 megapiksel.

Modei m i fundit i Asus po prezantohet n qndrn tregtare tregtare Computex n Taipei.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi