Drenusha sė shpejti me “Pasoja dashurie”

Shko poshtė

Super Drenusha sė shpejti me “Pasoja dashurie”

Mesazh nga Nora prej Mon May 30, 2011 9:29 amKėngėtarja Drenusha Latifi kėto ditė ėshtė shumė e angazhuar rreth muzikės. Ajo ėshtė duke u pėrgatitur pėr kėngėn e saj mė tė re.
Nė njė bisedė pėr Telegrafi, Drenusha ka treguar qė kėnga e saj e radhės titullohet “Pasoja dashurie” dhe sė shpejti do tė publikohet edhe me vidoklip.

“Kėnga titullohet ‘Pasoja dashurie’ me tekst dhe muzikė tė Ilir Beranit. Po ashtu xhirimet e klipit kanė mbaruar nė Vlorė me produksionin Urban Graphics nga Gjilani. Sė shpejti adhuruesit e mi do tė kenė mundėsi ta shohin njė pjesė prej 20 sekondash tė klipit, ndėrsa videoklipi do tė lansohet me 15 qershor”, ka pohuar kėngėtarja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi