Lind femija me dy koka

Shko posht

Super Lind femija me dy koka

Mesazh nga Nora prej Mon May 30, 2011 9:37 amNje grua ne Kine, ne provincen Sichuan ka nxjerre ne drite nje vajze me dy koka.Ne kete rast, kjo mund te quhet edhe lindja e dy binjakeve qe kane nje trup, dy duar, dy kembe.
Sipas specialisteve, binjaket vuajne nga nje semundje e ralle e njohur si dicephalic parapagus, nje forme shume-shume e ralle binjakesh te cilet ndajne te njejtin trup.
Per shkak se ato kane nje trup trup, ndarja e tyre eshte e pa mundur.
Kjo forme e rralle semundjeje, eshte hasur edhe me pare ne Azi dhe Afrike.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Lind femija me dy koka

Mesazh nga Binna prej Mon May 30, 2011 2:48 pm

Kukuuuuuuu sa gjunaa
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Lind femija me dy koka

Mesazh nga Lordi prej Mon May 30, 2011 3:19 pm

au sa gjynahhhhhhh

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Lind femija me dy koka

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi