Shakira ‘e ēmendur’ pas Pique

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Shakira ‘e ēmendur’ pas Pique

Mesazh nga Nora prej Mon May 30, 2011 6:06 pmLojtarėt e Barcelonės kanė festuar dje nga Nou Camp pėr nė koncertin lokal tė Shakiras.
Kėngėtarja kolumbiane ėshtė nė lidhje me mbrojtėsin e Barcelonės, Gerard Pique, dhe e ka sjellė atė nė skenė nė fund tė koncertit tė saj.

Shakira po ashtu ka ftuar Xavin, Villan, Pedron, Sergio Busquets dhe Bojan Krkic nė ballė tė turmės rreth orės 11 e gjysmė tė natės, derisa Pep Guardiola dhe Eric Abidal kanė qėndruar jashtė skene.

“Ne do t’i lėvizim kėto vithe!”, ka deklaruar Shakira, e cila ka ndryshuar kėngėn e saj nė “Jam e ēmendur pėr Pique-n tim” nė vend tė “Jam e ēmendur pėr tigrin tim”.

“Urime Barcelonės, ekipit mė tė mirė nė botė“, ka pėrfunduar Shakira. /

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi