Shet Motorrin bashk me Gruan

Shko posht

Super Shet Motorrin bashk me Gruan

Mesazh nga Nora prej Tue May 31, 2011 6:03 amNj burr n Franc ka br nj ofert shum t uditshme: ka nxjerr n shitje motorrin duke prfshir n mim edhe gruan e tij.N njoftim lexohen t dhnat e motorrit: mimi, kilometrazhi, gjendja etj. N mim prfshihet edhe gruaja s bashku me aftsit e saj si amvis.
Shitsi francez ka arritur t ket shum klikues n njoftimin e tij dhe lajmi pr kt ofert ka br xhiron e bots.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Shet Motorrin bashk me Gruan

Mesazh nga Nora prej Tue May 31, 2011 8:18 am

Kjo qfar femne gjyna me shit :P po budall ky sdin as qka a ka bon :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi