ViewSonic me tablet Android dhe Windows, njkohsisht

Shko posht

Super ViewSonic me tablet Android dhe Windows, njkohsisht

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 31, 2011 9:32 am


ViewSonic tashm ka lansuar detajet e tabletit t saj t ri, ViewPad 10Pro, i cili sht i dizajnuar t punoj n dy sisteme operative njkohsisht, Windows 7 Professional dhe Android.
Pr m shum, ViewPad 10Pro konsiderohet si tableti i par i cili mundson qasje n dy sisteme operative, njkohsisht.

Mirpo, ekspertt thon se ky tablet nuk punon n dy sisteme njkohsisht, ashtu si mund ta paramendoni.

ViewSonic kan ngarkuar tabletin e saj me softuerin e virtualizuar, t quajtur Bluestack, e cila e kthen Androidin n aplikacion t Windowsit, pr ta prdorur m pas.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi