Asus prezanton tabletin MeMo 3D

Shko posht

Super Asus prezanton tabletin MeMo 3D

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 31, 2011 9:32 am


Ashtu si kishte premtuar, Asus ka prezantuar tabletin e tij t ri Eee Pad MeMo, por n nj ndryshim t vogl: me teknologjin 3D.
Ky tablet i ri i Asus ka nj ekran 7-inch me prekje dhe luan filma n 3D, t cilat mund ti shohsh pa mbajtur syze. Mesa jemi n djeni, nga eksperienca e televizorve, cilsia e teknologjis 3D pa patur nuk sht ashtu si duhet, megjithat, kjo mbetet pr tu par.

Ajo q dihet tjerr pr kt tablet, sht se ai punon me sistemin e operimit Google Android Honeycomb dhe se ka WiFi e Bluetooth. Ky Android po prezantohet n panairin Computex q po mbahet n Tajvan.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi