Fitore e Sinqert nga Unikkatil dhe 2po2

Shko posht

Super Fitore e Sinqert nga Unikkatil dhe 2po2

Mesazh nga Nora prej Tue May 31, 2011 9:37 am

http://www.ekonomisti.net/fotot/14631/ball_unikatil.jpg

Fitore e Sinqert titullohet knga e re e reperit 2po2 q sht nj bashkpunim me Unikkatil.

N albumin e tij m t ri t 2po2, i titulluar Authentic, i cili do t del n shitje kto dit, ka nj varg bashkpunimesh.

Edhe vet reperi, emri i vrteti i t cilit sht Besnik Canolli, kishte konfirmuar se n mesin e bashkpunimeve do t jet edhe nj kng me t famshmin Unikkatil.

Dhe, pr adhuruesit e muziks, n vazhdim ju sjellim kngn Fitore e Sinqert._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi