Gentėn dhe Elvanėn i la muzika pa martuar

Shko poshtė

Super Gentėn dhe Elvanėn i la muzika pa martuar

Mesazh nga Nora prej Tue May 31, 2011 9:41 amJanė tė dyja kėngėtare tė suksesshme tė muzikės shqiptare dhe pėr ēudi sė fundmi kanė ardhur tė dyja me tė njėjtėn deklaratė…
Duket se Genta dhe Elvana e kanė kaluar tė paktėn njė herė nėpėr mend martesėn, ama fakti qė janė tė angazhuara nė muzikė, nuk i jep mundėsi tė mendojnė seriozisht pėr kėtė gjė.
Sa i pėrket kėsaj tė fundit, pra muzikės Genta Ismajli sapo e ka publikuar klipin e saj mė tė ri nėn titullin “Pa ty”, ndėrsa Elvana pritet qė shumė shpejt tė shfaqet nė ekran me videoklipin e kėngės “Le tė flasin”.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gentėn dhe Elvanėn i la muzika pa martuar

Mesazh nga Binna prej Tue May 31, 2011 3:19 pm

Keto jan martu 100 her deri tash hahahaha
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gentėn dhe Elvanėn i la muzika pa martuar

Mesazh nga Nora prej Tue May 31, 2011 5:04 pm

hahahhah Binna mire e ki valla :P

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gentėn dhe Elvanėn i la muzika pa martuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi