Anėtarja mė e vjetėr e Facebookut

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Anėtarja mė e vjetėr e Facebookut

Mesazh nga Nora prej Tue May 31, 2011 1:11 pmLily Stugnell planifikon tė hapė profil dhe tė bėhet anėtarja mė e vjetėr e rrjetit shoqėror Facebook. Kjo plakė 106 vjeēare ka vite qė ėshtė bėrė stėrgjyshe.
Pėrveē profilit nė Facebook, Stugnell ka ndėrmend tė hapė profil edhe nė Twitter, pasi qė ka pėrfunduar kursin pėr pensionistė nė tė cilin ka mėsuar se si ta pėrdorė internetin.
Lily ka tre djem, katėr nipa e mbesa dhe tre stėrnipa e stėrmbesa. Orėn e parė pėr rrjetet shoqėrore e mbajti muajin e kaluar. Dėshira e saj pėr ditėlindjen e 107 ėshtė ta ketė njė iPad.

Kjo plakė jeton nė Cinderford tė Britanisė sė Madhe me vajzėn e saj 78 vjeēare Joy Williams.

“Ėshtė e vėrtetė se dėshiroj tė bėjė edhe shumė gjėra. Twitter mė duket shumė interesant. Kur ta hapė profilin nė Facebook, do tė bėhem shfrytėzuesja mė e vjetėr. Kjo do tė ndodhė para ditėlindjes time tė 107 tė cilėn do ta festojė nė gusht”, tha Stugnell.

Momentalisht shfrytėzuesja mė e vjetėr e Facebookut ėshtė Lillian Lowe e cila ėshtė 104 vjeēare. Ajo ėshtė regjistruar me emrin “Supergjyshja”, shkruan Mirror.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi