Rrotullimi i trefisht prapa me biiklet (video)

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Rrotullimi i trefisht prapa me biiklet (video)

Mesazh nga Nora prej Tue May 31, 2011 1:31 pm

Rrotullimin e trefisht prapa me BMX e ka kryer neozelandezi Jed Milton (24). Kjo, si dihet, sht akrobacioni i par i till i xhiruar.
Milton rrotullimin e trefisht e kreu para disa ditve n garn Unit T3 Mindtricks BMX Jam n qytetin Taupo. Publiku e shprbleu me duartrokitje t gjat dhe brohoritje, q definitivisht edhe e meritoi, transmetojn mediet kroate.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi