Agnesa Vuthaj: Gara shkon shum mir

Shko posht

Super Agnesa Vuthaj: Gara shkon shum mir

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 01, 2011 10:12 amNjra nga kandidatet potenciale pr t fituar shoun Dancing with the Stars, Agnesa Vuthaj, gjat nj interviste pr Telegrafi.com ka treguar se gara pr t sht duke shkuar shum mir.
Dancing with the Stars po shkon shum mir, kan mbetur edhe 3 javt e fundit t konkurrimit dhe po punoj m shum kto dit, meq edhe kemi nga 2 krcime n jav, ka thn Vuthaj.
Bukuroshja kosovare ka treguar se sht e knaqur me rezultatet q ka arritur. Gjithashtu ka pohuar se ka msuar shum rreth krcimit q kjo e bn t ndihet shum mir.
Pr mua ajo q kam arritur t msoj dhe t performoj deri me tani n DWS sht sukses dhe rezultat i prkushtimit tim maksimal. Meq pr mua sht hera e par q publiku me sheh duke krcyer, jam shum e lumtur q po plqehem shum edhe n krcim. Kam aq shum adhurues q bjn tifo pr mua, m shkruajn pa fund mesazhe, vijn t m takojn, m ndalojn n rrug pr t mkomplimentuar pr performancat e mia dhe shprehur dshirn e tyre q un t fitoj. Kjo sht fitore pr mua, ka shtuar Agnesa.
Kush e meriton ta fitoj? Un uroj q mimin ta marr ifti q e meriton. Gara sht ngushtuar shum dhe un i plqej shum t katr iftet q kan mbetur n gar, ka prfunduar Agnesa Vuthaj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi