Jehona Sopi lanson kngn Kt ver

Shko posht

Super Jehona Sopi lanson kngn Kt ver

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 02, 2011 6:24 amKngtarja Jehona Sopi pr kt ver ka sjellur projektin e saj m t ri Kt ver.

Videoklipi sht xhiruar n Londer, kurse realizimi i videoklipit sht br nga Entermedia.
N kt kng Jehona Sopi ka bashkpunuar me Big Basta dhe me Darko Dimitrov.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi