Mubarak dhe djemt e tij, para gjyqit me 3 gusht

Shko posht

Super Mubarak dhe djemt e tij, para gjyqit me 3 gusht

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 02, 2011 6:37 am


Gjykata pr krime n Egjipt njoftoi t mrkurn se ish-presidenti Hosni Mubarak dhe djemt e tij, Gamal dhe Ala, do t dalin para gjyqit m 3 gusht. Ata akuzohen pr prfshirje n vrasjen e protestuesve dhe pr prfitime t paligjshme personale.
Njoftimi vjen nj dit pasi avokati i tij tha se gjendja shndetsore e Mubarakut sht shum e dobt pr ta lvizur nga spitali n Sharme el-Sheik n spitalin e burgut t Kajros.

Ende nuk sht br e ditur se ku do t zhvillohet gjykimi.
Ish-presidenti i Egjiptit u prmbys nga revolta popullore n muajin shkurt.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi