Tableti PlayBook 2 i BlackBerry

Shko posht

Super Tableti PlayBook 2 i BlackBerry

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 02, 2011 6:41 am


Pas suksesit te korrur m modelin PlayBook, BlackBerry ka njoftuar se do t hedh n treg edhe modelin PlayBook 2.
Kt rradhe BlackBerry ka vendosur q t nxjerr nj tablet, jo m me ekran 7-inch, por 10-inch me prekje, ka teknologjin 4G, Bluetooth, WiFi dhe port pr USB dhe kart memorje microSD. Tableti i ri PlayBook 2 vjen edhe n nj version m t holl por edhe n ngjyrat bardh e zi.

Ende nuk ka asnj informacion lidhur me kohn se kur do t dal n shitje ky tablet, apo se sa do t jet kostoja e tij.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi