Kanadezi q bn mrekulli me flluskat e sapunit

Shko posht

Super Kanadezi q bn mrekulli me flluskat e sapunit

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 02, 2011 6:57 amArtisti kanadez, Fan Jang, i cili bn gjra t mahnitshme nga flluskat e sapunit, ka zbuluar nj pjes t repertorit t tij mbreslns, i cili s shpejti do t shfaqet n Shangai.

Ai n sken sht paraqitur qysh para 19 vjetve, kur vendosi rekordin e par botror nga 17 sosh, ndrsa para tre vjetve n emisionin e Oprah Winfrey arriti t bj nj fllusk sapuni, e cila zinte 100 persona.

Ky mrekullibrs me sapun pohon se ka shpikur formuln sekrete, e cila nga goja arrin t bj at q i duhet, transmeton Telegraph.

Artisti i pazakonshm dhe shou i tij Gazillion Bubble s shpejti do t vizitoj Shangain, ndrsa Jang ka paralajmruar se n Kin do t provoj t prsris rekordin e tij Guinnes dhe t bj nj fllusk, e cila do t z 150 persona.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi