Lshon fmijn pr t pritur topin! (video)

Shko posht

Super Lshon fmijn pr t pritur topin! (video)

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 02, 2011 7:02 amN fakt kjo video nuk ka nevoj pr shum shpjegime pasi pamjet flasin vet. Nj person, s bashku me familjen e tij n nj ndeshje bejzbolli, lshon fmijn q e kishte n krah pr t kapur topin e bejzbollit (dhe q t dy i ikn nga duart). M pas duket se fmija sht ofenduar nga veprimi i t atit.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi