Tuna biseksuale, ndahet nga Rilind Reka

Shko poshtė

Super Tuna biseksuale, ndahet nga Rilind Reka

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 02, 2011 7:13 pmKėngėtarja shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu, e cila ndryshe njihet si “Tuna”, para njė viti ishte martuar me Rilind Rekėn, djalin e ish-ambasadorit tė Maqedonisė nė Bashkimin Evropian dhe profesorit qė ligjėron nė Universitetin e Evropės Juglindore nė Tetovė, Blerim Reka, pėrfundimisht ėshtė ndarė nga ai.

Kishin bėrė shumė plane, kishin vėnė unazat, ishin martuar, ishin zhvendosur pėr tė jetuar nė Prishtinė, madje kishin blerė edhe njė apartament, kishin bėrė shumė plane, por ja qė gjithēka u ka rezultuar aspak e suksesshme.

Sipas informacioneve tė Lajmeshqip.com, javėn qė lamė pas, lidhjes sė tyre i ka ardhur fundi. Ata tė dy janė ndarė, sepse nuk e kanė duruar dot mė njėri-tjetrin, dhe sipas disa thashethemeve nga njerėz tė afėrt tė ēiftit, pėr shkak tė “baticave” dhe “zbaticave” dhe pėr shkak se edhe pas martesės, Altuna Sejdiu “Tuna” sėrish e kishte tė vėshtirė t’iu rezistojė shikimeve dhe provokimeve tė vazhdueshme me persona tė tė njėjtit seks.

Kėtė e vėrteton mė sė miri edhe fotoja qė flet se biseksualiteti i Tunės e ka detyruar ēiftin tė marrė njė hap drejt ndarjes, duke ngjallur kėshtu mjaft dyshime pėr prirjet e saj (Altuna Sejdiu “Tuna”) biseksuale.

Edhe pse asnjėri prej tyre nuk e ka konfirmuar lajmin, burime tė sigurta tė portalit Lajmeshqip.com bėjnė tė ditur se ēifti ėshtė ndarė pėrfundimisht dhe se kėngėtarja shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu “Tuna”, po jeton nė Shkup ndėrsa Rilind Reka nė Prishtinė.

Duke bėrė pjesė nė mesin e kėngėtarėve mė tė pėrfolur tė estradės, ajo gjithmonė ka qenė pjesė e shtypit rozė pėr thashetheme tė ndryshme. Ndarjen me Rilindin deri tani e ka mbajtur tė fshehur, duke mos u prononcuar zyrtarisht asnjėherė, e medieve u ka dhėnė hapėsirė pėr manipulim.

Para se tė martohej flitej pėr njė shtatzėni tė mundshme tė Tunės, por ajo nė atė kohė hodhi poshtė thashethemet, duke mohuar njė gjė tė tillė kategorikisht dhe ua mbylli gojėn tė gjithėve me martesė. Kėtu lindėn dhe dyshimet e para pėr njė hap aq tė shpejtuar pėr martesė. Ēifti nuk ishte fejuar fare, por vetėm kanė pasur njė lidhje dashurie e cila u kurorėzua me martesė dhe qė zgjati thuaj se njė vit dhe pėrfundoj me ndarje.

Pėr shkak tė dyshimeve nė lidhje me thashethemet e lartė-pėrmendura pritet qė Tuna dhe Rilindi tė dalin zyrtarisht dhe tė pranojnė ndarjen.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Tuna biseksuale, ndahet nga Rilind Reka

Mesazh nga tipi engjellor prej Thu Jun 02, 2011 9:12 pm

ndodh edhe kjo .....
avatar
tipi engjellor
Complet Antar/e
Besa-Bess
Complet Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 516
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 01/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi