T provosh rrobat pa i veshur (video)

Shko posht

Super T provosh rrobat pa i veshur (video)

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 03, 2011 5:38 pmShumica prej nesh e kan bezdi t provojn rrobat, kur duan t blejn dika dhe pr kt arsye, nj shoqri n Mosk ka menduar nj ide origjinale, duke krijuar nj dhom virtuale, kur rrobat q do t blini mund ti provoni me ndihmn e kompjuterit.

Rrobat provohen pa i veshur fare. M posht po ju paraqesim kt video q t tregon se si mund t′i provoni rrobat pa i veshur fare.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi