Kapet miu vrass i dy fmijve

Shko posht

Super Kapet miu vrass i dy fmijve

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 03, 2011 5:40 pmNj mi gjigant q mendohet se ka shkaktuar vdekjen e dy fmijve n periferit e varfra t Cape Town, n Afrikn e Jugut, sht kapur sot, transmeton mediet e huaja TCH.

Brejtsi arrin gati 1 metr gjatsi, kurse dhmbt e tij jan 2.5 centimetra t gjat.

Javn e kaluar dyshohet se dy vajza t vogla, 3 dhe 2-vjee, jan sulmuar nga nj mi i till, derisa ishin n gjum n kasollen e tyre dhe pr pasoj kan humbur jetn.

Policia mendon se plag t tilla n fytyrn e fmijve mund t bhen vetm nga brejts t till t mdhenj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi