Sa u pagua Rovena pr t hyr n VIP Shpija?

Shko posht

Super Sa u pagua Rovena pr t hyr n VIP Shpija?

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 04, 2011 7:00 amRovena Stefa, e cila kishte qen konkurrente n VIP Shpija 2, n nj intervist t fundit ka thn se humbsit m t mdhenj jan ata t cilt nuk e paranojn fitoren e t tjerve.

Kur mbaron nj gar, gjithmon do t ket nj fitues dhe t tjert do t jen humbs. Por humbsit m t mdhenj jan ata t cilt nuk e pranojn humbjen. Gay ose jo, Arditi fitoi mimin e par dhe sht e kot t rrim t merremi me faktin nse e meritonte apo jo, ka pohuar Rovena Stefa. Ndryshe Rovena ka pranuar se sht paguar pr t marr pjes n VIP Shpija. Natyrisht q jam paguar dhe m sa kam informacion, pagesa ime ka qen ndr m t lartat, d.m.th., imagjinoni vlern e makins s dhn pr mimin e par, ka thn Stefa

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi