Strgjyshi me m shum tatuazhe n bot

Shko posht

Super Strgjyshi me m shum tatuazhe n bot

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 04, 2011 7:02 am69-vjeari ka rreth 1 mij vizatime n t gjith trupin, duke prfshir shputat e kmbve, kokn, fytyrn, buzt madje edhe organet gjenitale.

Tashm Wells, i cili sht strgjysh, ka vendosur t mos bj m tatuazhe t tjera pr faktin e thjesht sepse nuk ka m vend n trupin e tij.

Nuk do t bj m tatuazhe sepse edhe ai pak vend bosh q kisha n pjesn e pasme t koks sht shfrytzuar me nj dedikim pr gruan time q vdiq para 7 vitesh, shprehet Tomy.

Mu deshn 52 vite pr t br kaq shum tatuazhe dhe nuk jam penduar aspak. Nse do t kthehesha srish pas, do ti bja edhe nj her, shton 69-vjeari.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi