Dafina po knaqet me jetn

Shko posht

Super Dafina po knaqet me jetn

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 04, 2011 7:27 amN mes t angazhimeve pr vern e cila po na pret, kngtaret tona, s paku jo shumica prej tyre, gjejn koh pr tu shprehur mbi at se si jan duke kaluar kohn e lir.
sht Dafina Zeqiri, nj prej kngtareve m t adhuruara ndr fansat kosovar, ajo e cila ka shfrytzuar Twitterin pr t shprehur at q sht duke br mbrmjen e t premts.
Moovieee tajmm! Sit back, relax n chill homie. Enjoyin Life sht shprehur Dafina n anglisht, e q n shqip i bie: Koha pr film. T mbshtetem, relaksohem dhe t knaqem n shtpi. Duke u knaqur me jetn.
Dafina Zeqiri s fundmi kishte paralajmruar lansimin e albumit t ri t titulluar Just Me, i cili pritet t prfshij disa bashkpunime interesante dhe projekte mjaft ambicioze pr vern e ardhshme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi