Mė e mirė e ėma se e bija!

Shko poshtė

Super Mė e mirė e ėma se e bija!

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 04, 2011 7:28 amShprehja popullore “Mė mirė e ėma se e bija” zė plotėsisht vend nė rastin e kėngėtares Argjentina Ramosaj dhe mamasė sė saj Suzana Mushkolaj.
Kjo e fundit pėrvecėse ėshtė krau i djathtė i Argjentinės nė karrerėn e saj muzikore, tė befason me bukuri.
Vitet pėr tė duket se nuk ikin, pasi nė kėtė foto tė pėrbashkėt arrijmė tė dallojmė me vėshtirėsi se kush ėshtė nėna dhe kush vajza.
Suzana ėshtė fotografe dhe kujdeset pėr fotografitė dhe paraqitjen publike tė Argjentinės, Edhe pse ka studiuar nė Holandė, ajo tashmė ėshtė duke punuar e vepruar edhe nė Kosovė ku, pėrveē angazhimeve tė veta, mund tė shijojė mė shumė edhe sukseset e vajzės.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi