Zajmina fillon Plazhin dhe tregon Linjat Perfekte

Shko posht

Super Zajmina fillon Plazhin dhe tregon Linjat Perfekte

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 04, 2011 6:42 pmNse shumica prej nesh jan ende n dilem nse do ti kalojn fundjavat n qytet apo n plazh, kjo edhe pr arsye t motit t paqndrueshm, duket se Zajmina e ka zgjidhur kt pun. Ajo ka filluar t bj disa dit pushime me t motrn dhe shoqet e saj, duke na sjell me an t fotove atmosfern e vers. Mjafton ta shohsh Zajminn n rroba banjo pr t konstatuar se linjat e saj jan m se perfekte edhe kt ver, kshtu q prova bikini sht kaluar me sukses. Tani priten edhe klipet e vers t ksaj kngtareje, t cilat n prgjithsi jan ritmike dhe me performanca sensuale nga Zajmina.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi