Rihanna godet n kurriz nj mashkull

Shko posht

Super Rihanna godet n kurriz nj mashkull

Mesazh nga Nora prej Sun Jun 05, 2011 8:16 amKngt e mparshme kan qen natyrisht shum polemizuese. Nuk ka dyshim se edhe oferta e fundit e Rihanna sht e till. N nj pjes t videos q ka xhiruar pr kripin e saj t ri Man Down ajo shfaqet duke goditur nj burr n kurriz. Ai i afrohet Rihanns por pak momente m pas gjendet i shtrir n tok dhe i gjakosur n kurriz. M pas video kthehet prapa n koh dhe Rihanna shfaqet duke ndar biikletn, duke folur m miqt prpara se t shkoj drejt nj lokali ku krcen. Man Down sht nj kng sipas saj e cila nuk krkon t bsh asgj vese t jesh autentike.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi