KSHZ: Votuan 64.63 pr qind e qytetarve

Shko posht

Super KSHZ: Votuan 64.63 pr qind e qytetarve

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jun 05, 2011 8:50 pm


N baz t t dhnave t Komisionit Shtetror t Zgjedhjeve (KSHZ), n zgjedhjet e parakohshme parlamentare q u mbajtn t dieln n Maqedoni kan votuar 64.63 pr qind e qytetarve t regjistruar.
Masiviteti i zgjedhsve sht m i lart n njsin numr tre, ku kan votuar 61,23 pr qind e qytetarve, ndrsa m sa paku kan votuar n njsin zgjedhore numr gjasht - 42,28 pr qind.

N njsin numr nj masiviteti ka qen 57,77 pr qind, n njsin dy 49,69 pr qind, n t katrtn 58,80 pr qind dhe n njsin numr pes kan 53,47 pr qind e qytetarve t regjistruar.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi