Elvana triumfon n Top Fest 8

Shko posht

Super Elvana triumfon n Top Fest 8

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 06, 2011 5:45 amElvana Gjata ka fituar mimin kryesor n edicionin e tet t festivalit alternativ Top Fest, n natn finale q u mbajt t dieln mbrma n Pallatin e Kongreseve n Tiran.
Knga Me ty, prodhim i Flori Mumajesit, ishte knga m e votuar n edicionin e sivjetm t ktij festivali.

Elvana u shpall edhe artistja m e mir, ndrsa mimi pr artistin m t mir mashkull i takoi Gent Bushpeps. Ndrkaq, Flori me hitin e tij Tallava fitoi mimin e internetit.

Flaka Krelani ishte fituese n kategorin rok-alternativ, Xhensila e fitoi mimin Pop-R&B, ndrsa interpretues m t mir u shpalln Anjeza Shahini dhe Dren Abazi.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi