Gazetari shpton gruan q po mbytej (video)

Shko posht

Super Gazetari shpton gruan q po mbytej (video)

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 06, 2011 5:58 amMe sa duket, Adam Rodriguez nuk sht lloji i gazetarit televiziv i cili ndalet vetm n raportimin e lajmeve. Ndrsa po mbulonte nj histori pr prmbytjet n Arkansas, ai ka vn re nj grua q ishte bllokuar me makinn e saj nga niveli i lart i ujit. Gruaja kishte menduar se thellsia e ujit nuk ishte e madhe dhe pr kt arsye kishte vazhduar prpara.

Duke kuptuar rrezikun q i kanosej asaj, Rodriguez, ende i veshur me kmish dhe kravat, mori nj litar dhe u drejtua tek vetura.

Nga pamjet mund t shihet se gazetari dhe gruaja jan mir


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi