Jehona penalizohet nga Bashkia e Londrs

Shko posht

Super Jehona penalizohet nga Bashkia e Londrs

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 06, 2011 6:49 amJehona Sopi ka lansuar projektin e saj m t ri. Kt ver quhet knga m e re, e cila sht xhiruar me videoklip nga produksioni Entermedia.
T gjitha xhirimet jan br n Londr. Ideja pr t shkuar n Londr ka qen e imja. sht nj prej qyteteve q un e frekuentoj m s shpeshti pr qejf. Atje ndihem si n shtpin time t dyt, ka thn Jehona.
Pr kt kng Jehona ka bashkpunuar me Big Bastn dhe me Darko Dimitrovin. Klipi sht xhiruar n rrugt e Londrs, ndrsa si shkruan gazeta Panorama, pr kt projekt ajo nuk kishte marr leje fillimisht nga Bashkia e qytetit dhe, si kuptohet, kngtarja sht penalizuar pr kt gj. Madje, e ka thn vet n nj televizion. Tentuam t xhirojm fshehurazi n nj diskotek n Londr, por nuk na lejuan, ka theksuar kngtarja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi