Lukthi i zbrazt shkakton nervoz

Shko posht

Super Lukthi i zbrazt shkakton nervoz

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 06, 2011 9:05 amEdhe pse keni ngrn nj mngjes t bollshm, q n orn 11 kan filluar q tju kndojn zorrt nga uria.
Kur pas nj kafjalli t pasur, rreth ors 11:00 filloni t ndiheni i uritur, n vend q t shkoni pr t bler ndonj sandvi me plot kalori, m mir pini lng domate.
Ky lng iu jep mineralet dhe vitaminat e duhura, duke ju ndihmuar njkohsisht edhe q t duroni deri n drek. Por, mos i qitni tepr krip, e as djegs, nse doni q t mos keni probleme me lukth.
Dy dcl lng domateje do t jen plotsisht t mjaftueshme, sepse sasit e mdha t ksaj pijeje do t shkaktojn ndjenj t pakndshme n lukth.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi