Thai ia uroi BDI-s fitoren

Shko posht

Super Thai ia uroi BDI-s fitoren

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 06, 2011 10:20 am


Lideri I PDSH-s, Menduh Thai ia ka uruar pas mesnate t s diels fitoren e BDI-s n zgjedhjet e parakohshme parlamentare.
Kemi fituar 15 mij vota dhe sinqerisht e uroj BDI-n, ka thn Thai.

Nj njsin zgjedhore numr nj, PDSH-ja ka fituar 11.800 vota, ndrsa BDI-ja 15.300. N njsin numr dy, PDSH ka 12.900 vota, ndrsa 17.600 vota ka BDI-ja. N njsin zgjedhore numr pes, PDSH-ja ka fituar 8.300, ndrsa BDI-ja 10.200 vota, ndrsa n njsin zgjedhore numr gjasht, PDSH-ja ka mbi 38 mij vota, ndrsa BDI-ja mbi 40 mij.

Por, PDSH-ja ka br t ditur se gjat procesit t votimit t s diels ka pasur disa parregullsi q jan vrejtur nga vzhguesit e saj.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi