Angelina Jolie konsumon heroinė

Shko poshtė

Super Angelina Jolie konsumon heroinė

Mesazh nga Nora prej Mon Jun 06, 2011 3:31 pmSipas revistės britanike Star, Angeline Jolie peshon vetėm 44 kilogramė (gjatėsia 1.70 metra) dhe ėshtė futur thellė nė anoreksi, kurse partneri i saj Brad Pitt ėshtė nė zor tė madh sepse nuk di si ta ndihmojė. Pėrveē kėsaj shkruhet se aktorja sėrish ka filluar tė konsumojė heroinė.
“Angelina ėshtė bėrė asht e lėkurė, kurse Bradi ėshtė i bindur se ajo ka nevojė pėr ndihmė profesionale”, tha njė burim i paidentifikuar pėr tabloidin Star.
Sipas kėsaj reviste, karriera e saj e suksesshme dhe pėrpjekjet amnore janė njė barrė tepėr e rėndė pėr tė, kurse problem kryesor ėshtė mėnyra e saj e ushqimit.
“’Bradin vėrtetė e brengosin shumė shprehitė e saj nė ushqim. Ajo ushqehet me pllakėza drithėrash dhe me lėngje pemėsh. Edhe pse ėshtė e dobėt, ajo pi vetėm lėngje repani”, tha burimi i besueshėm, sipas revistės Star.
Sikur gjithė kėto probleme me ushqimin tė mos mjaftonin, kjo revistė me jo aq besueshmėri ndėr lexues, shton se aktorja ka filluar sėrish tė konsumojė heroinė, kurse njėkohėsisht e dėshiron edhe fėmijėn e shtatė.
“Dukej si zombi, vėrtetė shokuese dhe shqetėsuese. Sytė e saj ishin thellė nė fytyrė, fliste pa lidhje, kalonte nga njėra nė temėn tjetėr pa i pėrfunduar fjalitė e nisura”, e ka pėrshkruar njė dėshmitare qė ka ndjekur ngjarjet nė festivalin e Kanės, ku ishte i pranishėm edhe ēifti Angelina-Brad.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi