Meshkujt m nervoz se femrat n timon

Shko posht

Super Meshkujt m nervoz se femrat n timon

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 07, 2011 5:43 am
Nj studim britanik ka treguar se meshkujt jan shum m t stresuar kur i japin makins, se sa femrat. Sipas studimit, meshkujt jan shtat her m shum t sresuar n timon, se sa femrat.

Pr kt, studimi thot se mjafton q t bsh nj xhiro n qytet pr t par njerzit q i japin makins dhe e kupton fare mir q meshkujt jan shum m t stresuar se femrat n timon.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi