Rihanna nuk ngopet, srish striptizm n sken

Shko posht

Super Rihanna nuk ngopet, srish striptizm n sken

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 07, 2011 12:46 pmAjo ka nj histori t gjr me provokime seksuale dhe performanca t nxehta n sken. Mbrmjen e shkuar Rihanna pati rradhn q performonte srish n Baltimore, Maryland ku sht fiksuar nga fotograft. Duket se 23 vjearja ka marr t gjitha masat q temperaturat t ngrihen dhe nuk ka kursyer pjest e trupit por as prdredhjet e shumta. N disa momente Rihanna ka vendosur duart prpara duke br gjeste provokative ka ka trhequr mjaftueshmrisht vmendjen e publikut dhe fansave. Kjo performanc vjen pas kritikave q jan hedhur n drejtim t saj pr klipin e fundit t publikuar Man Down.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi