Ku i shpenzon parat Genta?

Shko posht

Super Ku i shpenzon parat Genta?

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 07, 2011 12:48 pm



Genta Ismajli ka zbuluar se ajo m s shumti shpenzon gjat stins s vers edhe at n radh t par pr karburante, dhe pastaj natyrisht pr ushqim.
Gjat nj interviste pr Kosova Sot Genta ka br t ditur se gjithashtu shpenzon shum pr do gj q ka t bj me prformancat e saj, me qllim t duket sa m bukur para publikut.
Kngtarja kosovare kto dit ka realizuar kngn m t re t titulluar Pa ty , e cila kng sht duke pranuar shum mir nga publiku.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi