Qent serfist (video)

Shko posht

Super Qent serfist (video)

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 08, 2011 6:46 amFundjavn e kaluar sht zhvilluar gara e gjasht vjetore e serfit pr qent n Imperial Beach, Kaliforni. M shum se 50 qen morn pjes n konkurs dhe prformuesve m t mir iu ofrua nj mim n vendpushimin San Diego si dhe nj artikull n revistn Modern Dog (Qeni Modern)


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi