Hapet hoteli i parė pėr nudistėt

Shko poshtė

Super Hapet hoteli i parė pėr nudistėt

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 08, 2011 6:47 amNė Birminghm, saktėsisht nė Erdington, ėshtė hapur njė hotel i ri, i cili premton tė bėhet njė pikė e re takimi pėr nudistėt.
Bėhet fjalė pėr “Clover Hotel Spa”, i pari hotel britanik kushtuar tėrėsisht nudistėve.
Hoteli luksoz ka hapur dyert e tij pėr turistėt e parė tė kėtij viti, pavarėsisht nga konfidencialiteti i klientėve, komentet anonime janė entuziaste, transmeton NOA.
Klientėt janė veēanėrisht tė kėnaqur me pastėrtinė, atmosferėn relaksuese dhe nga stafi shumė miqėsor. Shumė prej tyre kanė vendosur tė kthehen nė tė ardhmen.
Brenda hotelit ka saunė, banjo turke dhe si dhe njė vaskė me ujė tė akullt
Ēmimet variojnė 150-180 euro pėr njė natė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi