Fotot skandal t Lady Gaga

Shko posht

Super Fotot skandal t Lady Gaga

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 08, 2011 8:49 amLady Gaga nuk ka m sekrete pr fansat e saj. Ajo tashm ka treguar gjithka dhe mesa duket nuk ka ruajtur asnj surpriz pr m von.
Kngtarja ekstravagante sht shfaqur pothuajse nudo n nj event t bots s mods mbrmjen e kaluar.
Lady Gaga u paraqit edhe me nj model t ri floksh, por kjo nuk ishte gjja q spikaste m shum n nj mbrmje ku syt e t gjithve ishin mbi t.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fotot skandal t Lady Gaga

Mesazh nga Lordi prej Wed Jun 08, 2011 9:55 am

kjo o femen e tranume baco :D

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fotot skandal t Lady Gaga

Mesazh nga tipi engjellor prej Wed Jun 08, 2011 11:45 am

u dal ne sarrnisht ma ska kush qe e ndal hahaha
avatar
tipi engjellor
Complet Antar/e
Besa-Bess
Complet Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 516
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 01/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fotot skandal t Lady Gaga

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi