N dor bn tatuazh 152 miq t Facebook-ut (video)

Shko posht

Super N dor bn tatuazh 152 miq t Facebook-ut (video)

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 08, 2011 3:42 pmDshmia m e mir sesa teknologjia dhe miqt ndikojn sot n jetn e njerzve sht shembulli i nj vajze, e cila ka br tatuazh n dor fotot e 152 miqve t saj n Facebook.

Ky sht shembulli m i mir sesa Facebook, si rrjeti m popullor shoqror ndikon n jetn e prdoruesve t vet.

M hert, si transmetojn mediet kroate, sht publikuar lajmi se reperi T-Pain ka br tatuazh like n shpatullat e tij.

N Izrael, nj ift ia ka vn emrin vajzs s tyre Like, pr nder t butonit popullor t Facebook-ut.

T njjtn gj e ka br edhe nj ifti egjiptian, i cili ia vuri emrin vajzs Facebook, pr shkak t ndikimit q pati ky rrjet n fillimin e revolucionit q solli prmbysjen e presidentit t ktij vendi, Hosni Mubarak.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi