Mimoza Kusari Lila, sht shtatzn

Shko posht

Super Mimoza Kusari Lila, sht shtatzn

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 09, 2011 9:33 amZvends/kryeministrja dhe Ministrja e Tregtis dhe Industris, Mimoza Kusari Lila, sht shtatzn.
Burime t sigurta t gazets Express kan thn se Mimoza pret fmijn e saj t dyt, por ende nuk dihet se i cils gjini sht fmija.
Ky sht fmija i dyt i Mimozs, prderisa ajo sht e martuar me A

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi