Ushqimet q luftojn kilet e teprta

Shko posht

Super Ushqimet q luftojn kilet e teprta

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 09, 2011 9:35 amKto ushqime do t realizojn nj detyr t dyfisht - ju ndihmojn t largoni dhjamin dhe ju bjn t ndiheni m t ngopur pr nj koh m t gjat, prandaj do t konsumoni m pak kalori.

Ushqimet si vezt, okollata e zez, djathi, qumshti i skremuar, portokallt dhe patatet, jan ushqimet ideale pr personat q duan t djegin dhjamin n mnyr sa m t shndetshme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi