Humb 100 kilogramė pėr 12 muaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Humb 100 kilogramė pėr 12 muaj

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 09, 2011 11:42 am
Alex Respess (23) nga Duluth nė SHBA para njė viti kishte 208 kilogramė, ndėrsa sot mund tė krenohet qė ka vetėm 110 kilogramė. Nė emisionin e ABC-sė “Good Morning America” tregoi se dėshira e fundit nėnės sė tij, e cila ka vdekur nga kanceri, ishte qė djali i saj tė jetė i lumtur dhe i shėndetshėm. Alex plotėsoi dėshirėn e saj.

Alex ishte shėndoshur pėr shkak tė mėnyrės jo tė shėndetshme tė jetesės. Ėshtė fans i madh i bejsbollit, por kurrė nuk arriti tė luajė kėtė sport pėr shkak tė mbipeshės. Pasi nė njė restorant theu karrigen pėr shkak tė peshės sė tij, asnjėherė nuk doli nga shtėpia pasi ndihej keq, transmeton “Daily Mail”.

Sot thotė se ėshtė krenar pėr atė qė ka arritur.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi