Martohet gruaja me m s shumti vath n trup

Shko posht

Super Martohet gruaja me m s shumti vath n trup

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 10, 2011 7:24 amBritanikja Elaine Davidson, e cila mban rekordin botror pr numrin e piercingut n bot, u martua n Edinburgh pr Douglas Votsonin. Davidson (46 vjeare) sht rekordere botrore me 6.925 vath n trup.
Vetm n fytyr, t ciln e kishte ngjyrosur n t gjelbr, ka 192 piercing.

Gazeta britanike Daily Telegraph shkruan se paraqitja e saj me fustan nusrie binte n sy q larg dhe linte nn hije dhndrin, i cili sht mbi 60 vje dhe ishte veshur thjesht me nj kostum dhe me kravat.

Kur u regjistrua pr her t par n librin e rekordeve Guinness n vitin 2000, Davidson kishte 462 piercing prej t cilve 192 n fytyr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi