Shakira ofron me bujari t pasmet

Shko posht

Super Shakira ofron me bujari t pasmet

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 10, 2011 7:28 amKolumbianeja Shakira ka shfaqur nj tjetr produkt pr t cilin do duhet t shndrrohet n objekt diskutimesh. Kngtarja ka kryer striptizm n nj klub nate, e veshur vetm n bikini dhe teksa promovonte albumin e saj t ri. Klipi q shoqron kngn Rabiosa ofron nj performanc t kndshme t s dashurs s lojtarit t Barcelons Gerald Pique. Shakira n njrn nga fotot ka hapur kmbt n 180 grad duke dhuruar nj poz q t gjith fansat e saj do t preferonin ta shikonin. Reperi Pitbull gjithashtu shfaqet n klipin e ksaj knge. U b tanim thuajse nj vit qkurse Shakira shoqrohet me mbrojtsin spanjoll Pique. N gusht t vitit 2010, ajo u nda nga i dashuri i saj Antonio de la Rua, me t cilin kishte nj lidhje 11 vjeare._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi