Lori dhe Blero vijn me Kthehu sonte

Shko posht

Super Lori dhe Blero vijn me Kthehu sonte

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 10, 2011 11:42 amKthehu sonte titullohet knga dhe videoklipi i kngs m t re t cilt kto dit pritet ta sjellin n duet Lori dhe Blero.
Knga sht riprpunuar dhe i referohet nj nga kngve m t pavdekshme, shkruan Kosova Sot. Por si teksti ashtu edhe muzika sht ndryshuar dhe do t vijn ksaj here shum m ritmike.

Xhirimet e kngs jan br n Prishtin nga produksioni Asha.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi